Ψάξε τώρα

Database Officer / Διαχειριστής Βάσης Δεδομένων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#IM56709
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η ΙΜΗ ζητά να προσλάβει:

DatabaseOfficer / Διαχειριστής Βάσης Δεδομένων

Καθήκοντα:

  • Διαχειρίζεται, διατηρεί, αναπτύσσει και υποστηρίζει διάφορες βάσεις δεδομένων
  • Διατηρεί την ακεραιότητα των δεδομένων, διασφαλίζοντας ότι τα δεδομένα είναι επικαιροποιημένα, ελεγμένα και κατάλληλα για χρήση
  • Ταυτοποίηση του κατάλληλου κοινού μέσω ηλεκτρονικής διερεύνησης
  • Διαχείριση μεγάλου αριθμού εισερχόμενων και εξερχόμενων κλήσεων μέσα σε συγκεκριμένα χρονικά πλαίσια
  • Στενή συνεργασία με άλλα τμήματα για την συλλογή και χρήση δεδομένων
  • Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα σχετικά καθήκοντα του ανατεθούν

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας (προφορικώς και γραπτώς)
  • Εξαιρετική γνώση Microsoft Excel
  • Προηγούμενη πείρα στην διαχείριση δεδομένων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Εξαιρετικές διαπροσωπικές σχέσεις και δυνατότητα επικοινωνίας μέσω τηλεφώνου
  • Εξαιρετικές δεξιότητες ανάγνωσης και προφοράς στην ελληνική και αγγλική γλώσσα
  • Ικανότητα εξυπηρέτησης πελατών
  • Δεξιότητες εισαγωγής δεδομένων
  • Έμφαση και προσοχή στην λεπτομέρεια

Απολαβές:

Προσφέρεται ένα ολοκληρωμένο πακέτο αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Βιογραφικό Σημείωμα και πληροφορίες

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση vacancy@imhbusiness.com με την ένδειξη «DATABASE23»,

μέχρι τις 10 Αυγούστου 2023.

Ατομικές συνεντεύξεις θα διεξαχθούν μόνο με όσους πληρούν όλα τα απαιτούμενα προσόντα

Τηλ.: +35722505555 | Φαξ.: +35722679820 | www.imhbusiness.com