Ψάξε τώρα

Τεχνικός συντήρησης, Λευκωσία

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#KA56729
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Κενή θέση

Ο πελάτης μας

Ο πελάτης μας, βιομηχανία τροφίμων με έδρα τη Λευκωσία, ζητά για άμεση πρόσληψη Τεχνικό Συντήρησης για τη μονάδα παραγωγής του.

Κύρια καθήκοντα

  • Η διατήρηση της καλής κατάστασης και της λειτουργικότητας των μηχανημάτων, του εξοπλισμού και των εγκαταστάσεων.
  • Η προληπτική συντήρηση και η αποκατάσταση βλαβών των μηχανημάτων και του εξοπλισμού της εταιρείας.
  • Η εφαρμογή των οδηγών συντήρησης του εξοπλισμού της εταιρείας.
  • Η διαχείριση των υλικών και των εξαρτημάτων του μηχανουργείου.

Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία ως τεχνικός συντήρησης
  • Βασική γνώση ηλεκτρολογικών και μηχανολογικών συστημάτων
  • Γνώση γενικών διαδικασιών και μεθόδων συντήρησης
  • Εργασιακή γνώση εργαλείων, συνηθισμένων συσκευών και μηχανημάτων
  • Χειρωνακτική επιδεξιότητα και δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων
  • Απολυτήριο λυκείου ή ισοδύναμο. Απολυτήριο Τεχνική Σχολής ή Δίπλωμα Επαγγελματικής Κατάρτισης θα αποτελέσει πλεονέκτημα

Απολαβές και ωφελήματα

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Αιτήσεις

Για υποβολή αίτησης, οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο hr@kyprianides.com με τη σημείωση «Αίτηση για θέση Τεχνικού Συντήρησης».

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

www.kyprianides.com