Ψάξε τώρα

Project Manager

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PR56918
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Η Εταιρεία μας ζητά για άμεση πρόσληψη Πολιτικό Μηχανικό σε κατασκευαστικά έργα.

Καθήκοντα

  • Καθήκοντα PROJECT MANAGER
  • Διαχείριση έργων από την έναρξη μέχρι την παράδοση
  • Δημιουργία και παρακολούθηση χρονοδιαγράμματος
  • Προγραμματισμό και συντονισμό εμπλεκομένων (προσωπικού/υπεργολάβων)

Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου Πολιτικού Μηχανικού
  • Καλή γνώση AUTOCAD/MICROSOFT OFFICE/MS PROJECT
  • 5-10 χρόνια εμπειρία σε μεγάλα Έργα
  • Καλή γνώση Αγγλικών σε γραπτό και προφορικό λόγο

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να υποβάλουν την αίτησή τους αποστέλλοντας βιογραφικό μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο info@pashas.com.cy

PROJECTMANAGER

Our company is seeking for immediate recruitment of a Project Manager for construction.

Duties and responsibilities

  • General duties of a Project Manager
  • Project management from start to delivery of the project
  • Creation and monitoring of time schedule
  • Planning and coordination of all interested parties

Qualifications

  • BSc Civil Engineer
  • Good knowledge of AUTOCAD/MICROSOFT OFFICE/MS PROJECT
  • 5-10 years of experience at big projects
  • Good English knowledge (both oral and written)

Interested parties are requested to submit their CV via email at info@pashas.com.cy