Ψάξε τώρα

Πωλητής / τρια

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#IL58803
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρία I & C Logistics Partners LTD, αντιπρόσωποι και διανομής πολυεθνικών εταιρειών χρωμάτων ζητά να προσλάβει άτομο για την θέση του πωλητή ή πωλήτριας.

Το άτομο θα υπάγεται στο τμήμα του χρώματος σπιτιών στον τομέα των πωλήσεων στο κατάστημα της εταιρείας στη Πάφο.

Καθήκοντα

  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου στο τμήμα του χρώματος σπιτιών.
  • Παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων στο χώρο του καταστήματος αλλά και σε εξωτερικούς πελάτες.

Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Ικανότητα στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και βασικές γνώσεις Windows Microsoft Office.
  • Άδεια οδήγησης είναι απαραίτητη.
  • Προηγούμενη πείρα στον τομέα των πωλήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Απόφοιτος Τεχνικών Σπουδών ή Interior Design θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Προσφέρονται

  • Ικανοποιητικό πακέτο απολαβών
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Φιλοδώρημα – Bonus

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι θα πρέπει να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μέσω

email: iclogistics@og-chakarian.com ή με φαξ στο 22 461281 μέχρι τις 31 Οκτωβρίου.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν αυστηρής εμπιστευτικότητας.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;