Ψάξε τώρα

Forklift Driver Kykkos

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#CC59351
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Φόρτωση και εκφόρτωση παλετών και μετακίνηση τους σε θέσεις αποθήκευσης σύμφωνα με τα δεδομένα του συστήματος WMS και κατόπιν οδηγίας του Προϊσταμένου της αποθήκης
  • Στοίβαξη και αποθήκευση των παλετών με προϊόντα είτε σε στοίβαξη δαπέδου είτε σε στοίβαξη σε ράφια
  • Χρησιμοποιείται εξοπλισμός σάρωσης για να εξασφαλίζεται η ακρίβεια σε κάθε βήμα της κίνησης του προϊόντος.
  • Φόρτωση και εκφόρτωση παλετών προϊόντων από φορτηγά.
  • Προμήθευση της γραμμής παραγωγής με τα απαραίτητα υλικά και φόρτωση παλετών από τον παλετοποιητή στο τέλος της γραμμής παραγωγής
  • Εφαρμογή και εκτέλεση κανονισμών Υγείας και Ασφάλειας CCH.
  • Διατήρηση της ασφάλειας και της τακτοποίησης της αποθήκης και διεξαγωγή εργασιών με τρόπο που προάγει την ασφάλεια

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο λυκείου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους.
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Άδεια χειριστή περονοφόρου οχήματος θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • 1 χρόνος εμπειρία σε περιβάλλον αποθήκης
  • Βασικές δεξιότητες Η/Υ
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Ωφελήματα:

  • 13ος και 14ος μισθός
  • Ταμείο προνοίας
  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη
  • Παρέχεται μεταφορικό μέσο από το Ακάκι

Κάνε αίτηση ΕΔΩ