Ψάξε τώρα

Φρουροί Ασφαλείας - European Security Cyprus

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#ES60420
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Ενταχθείτε στην European Security Cyprus

Η European Security Cyprus αναζητά αφοσιωμένους επαγγελματίες όπως εσείς για να ενταχθούν στη δυναμική ομάδα των Φρουρών Ασφαλείας μας.

Γιατί να επιλέξετε την European Security Cyprus:

  • Άρτια Συνεργασίας Ομάδας.
  • Υψηλά Πρότυπα Ασφάλειας.
  • Επαγγελματική Ανάπτυξη.

Προσόντα που Αναζητούμε:

  1. Άδεια Ασκήσεως Επαγγέλματος Φύλακα Ασφαλείας: Πρέπει να κατέχετε έγκυρη άδεια επαγγελματία φύλακα ασφαλείας πιστοποιημένη από την Αστυνομία της Κύπρου.
  2. Βασική Επικοινωνία στα Αγγλικά: Αν και δεν απαιτείται πλήρης γνώση, η ικανότητα να επικοινωνείτε στα βασικά αγγλικά είναι απαραίτητη για την αλληλεπίδραση με πελάτες και συναδέλφους.

Καθήκοντα :

  • Επιτήρηση, προστασία ή φύλαξη κινητής ή ακίνητης περιουσίας ή εγκαταστάσεων.

Πώς να Υποβάλετε Αίτηση:

Αν είστε αφοσιωμένος επαγγελματίας με τα απαιτούμενα προσόντα και τη δυνατότητα να επικοινωνείτε στα βασικά αγγλικά, προωθήστε το βιογραφικό σας στο email μας στη διεύθυνση european@esscyprus.com.cy ή επικοινωνήστε μαζί μας στο 94-041307.