Ψάξε τώρα

Loukou Bakeries Ltd -Διευθύντρια/της Καταστήματος/Store Manager

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#LD60564
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η LOUKOU BAKERIES LTD πρωτοπόρος Κυπριακή εταιρεία στο χώρο της εστίασης με έμφαση στην ιδιαίτερη ποιότητα των προϊόντων και υπηρεσιών της, ζητά να προσλάβει για το δίκτυο καταστημάτων της Διευθύντρια/-ή Καταστήματος

Περίληψη της Θέσης:

Αναζητούμε τον φυσικό ηγέτη της ομάδας μας που να ασπάζεται τις κοινές αρχές και αξίες της δουλειάς μας.

Σημασία στον άνθρωπο-Ολική ποιότητα-Εξυπηρέτηση-Οργάνωση-Τάξη-Καθαριότητα

Αρμοδιότητες-Καθήκοντα:

  • Διασφάλιση της ικανοποίησης των πελατών μας
  • Διασφάλιση της ποιοτικής αλυσίδας της παραγωγής και έκθεσης των προϊόντων μας
  • Συντονισμός, καθοδήγηση και επίβλεψη του υφιστάμενου προσωπικού με παράλληλη εκπαίδευση και ομαλή ενσωμάτωση των νέων συνεργατών στην ομάδα μας
  • Διαχείριση θεμάτων ανθρωπίνου δυναμικού (εκπαίδευση, αξιολόγηση, δείκτες απόδοσης, προσλήψεις, άδειες, ασθένειες κλπ)
  • Διασφάλιση της ομαλής λειτουργείας του καταστήματος με οργάνωση και επίβλεψη των καθημερινών εργασιών βάση των διεθνών προτύπων διασφάλισης ποιότητας και υγιεινής.
  • Προετοιμασία παραγγελιών και έλεγχος παραλαβών εμπορευμάτων και πρώτων υλών
  • Καταγραφή αποθεμάτων και ελαχιστοποίηση απωλειών
  • Επίτευξη μηνιαίων στόχων προϋπολογισμού του καταστήματος
  • Βέλτιστη εφαρμογή των προγραμμάτων προώθησης και συναφών ενεργειών marketing εντός του καταστήματος