Ψάξε τώρα

Μοντέρ Τμήματος Ειδήσεων και Ενημέρωσης

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AK60601
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το Όραμα μας στον Alpha Κύπρου, είναι να είμαστε πρωτοπόροι στις αγορές που δραστηριοποιούμαστε, εστιάζοντας στην ηλεκτρονική́ ψυχαγωγία και ενημέρωση, επενδύοντας σε νέες τεχνολογίες, διατηρώντας αναλλοίωτες τις αξίες και την ακεραιότητά μας ως Οργανισμός.

Στον Alpha Κύπρου δημιουργούμε και εξασφαλίζουμε περιεχόμενο υψηλής ποιότητας και αισθητικής, εστιάζοντας στη διάθεση του, μέσα από διαφορετικές πλατφόρμες ή μέσα, όπως αυτό καθορίζεται από τις ανάγκες και τη συμπεριφορά του κοινού. Παράλληλα, δημιουργούμε τις καλύτερες συνθήκες και προοπτικές για το προσωπικό και τους μετόχους μας.

Θέλεις να εργαστείς σε ένα αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας που νοιάζεται για σένα ως άνθρωπο αλλά και ως επαγγελματία? Σε ενδιαφέρει ο χώρος των μέσων ενημέρωσης;

Τότε αυτή η θέση μπορεί να ταιριάζει σε σένα!

Θέση Εργασίας:Μοντέρ Τμήματος Ειδήσεων και Ενημέρωσης

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος για την άρτια και άμεση συρραφή οπτικοακουστικού υλικού για τις ανάγκες των δελτίων ειδήσεων και ενημερωτικών εκπομπών του Σταθμού.
  • Υπεύθυνος για την σωστή διαχείριση του οπτικοακουστικού υλικού που χρησιμοποιεί για την παραγωγή του αποτελέσματος που έχει ζητηθεί.
  • Συνεργάζεται αρμονικές με όλες τις εμπλεκόμενες ομάδες για το καλύτερο δυνατό οπτικοακουστικό αποτέλεσμα.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Δυνατότητα εργασίας σε πενθήμερη βάση από Δευτέρα μέχρι Κυριακή με κυλιόμενο ωράριο και βάρδιες συμπεριλαμβανομένου αργίες.