Ψάξε τώρα

VAKIS ASSOCIATES Architects & Interior Designers ζητά να προσλάβει Αρχιτέκτονες

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#VA60724
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Tο αρχιτεκτονικό γραφείο VAKISASSOCIATESArchitects & InteriorDesigners , με έδρα στην Λεμεσό, επιθυμεί να εργοδοτήσει αρχιτέκτονες για πλήρηαπασχόληση.

Βασικά Καθήκοντα:

  • Αρχιτεκτονική δισδιάστατη σχεδίαση σε Autocad 2d
  • Ετοιμασία σχεδίων για σκοπούς αδειοδότησης στις αρμόδειες αρχές
  • Ετοιμασία τεχνικών σχεδίων για προσφοροδότηση και κατασκευή
  • Συντονισμός άλλων μελετητών

Προσόντα:

  • Καλή γνώση Πολεοδομικών κανονισμών και ερμηνείας τους στην σχεδίαση
  • Zητούνται άτομα μεάριστηγνώση Αutcocad 2d
  • Πολύ καλή γνώση Photoshop
  • Συνεργάσιμο πνέυμα και ικανότητα εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον