Ψάξε τώρα

Εξωτερικός Πωλητής/ ρια

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PF60736
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία PARASKEVAS FOOD SUPPLIERS που δραστηριοποιείται στον τομέα του χονδρικού εμπορίου κατεψυγμένων τροφίμων ζητά να προσλάβει Εξωτερικό/ή Πωλητή/Πωλήτρια για το τμήμα HO.RE.CA μόνιμο κάτοικο Λευκωσίας.

Aπαραίτητα προσόντα:

  • Προυπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. ( HO.RE.CA)
  • Άριστη γνωση ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Υπευθυνότητα και εντιμότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστη οργανωτική και επικοινωνιακή ικανότητα
  • Άδεια οδήγησης

Καθήκοντα:

  • Παρακολούθηση υφιστάμενου πελατολογίου
  • Εξεύρεση νέου πελατολογίου
  • Διατήρηση και ανάπτυξη των σχέσεων εταιρείας-πελατών
  • Προώθηση νέων προϊόντων
  • Εισπράξεις

Η εταιρεία παρέχει:

  • Βασικό μισθό
  • Μηνιαίο Bonus επί των πωλήσεων
  • Ετήσιο Bonus
  • Ασφαλιστική κάλυψη σε περίπτωση ατυχήματος
  • Εταιρικό όχημα
  • Εταιρικό tablet/τηλέφωνο

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο careers@paraskevasfood.com