Ψάξε τώρα

Πωλητής/ρια για μερική ή πλήρη απασχόληση

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#MM60796
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Το MCM Megastores, ζητά να προσλάβει ΠΩΛΗΤΗ/ΤΡΙΑ για ΜΕΡΙΚΗ ή ΜΟΝΙΜΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.

Καθήκοντα:

  • Παροχή ποιοτικού επιπέδου εξυπηρέτησης στους πελάτες
  • Γνώση των στόχων πωλήσεων του καταστήματος και συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα για επίτευξη τους
  • Καλή γνώση προϊόντων, έλεγχος στόκ και αναπλήρωση προϊόντων
  • Διατήρηση της άριστης εμφάνισης του καταστήματος και καθαριότητα
  • Διεξαγωγή Ταμειακών Συναλλαγών
  • Ανάληψη οποιοδήποτε άλλων καθηκόντων καθοριστούν από τον/την Υπεύθυνο/η του καταστήματος

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απαραίτητη γνώση Ελληνικής και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ και MS Office.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικότητα
  • Πάθος για την εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητες προώθησης πωλήσεων
  • Ευελιξία για εργασία σε βάρδιες/ωράρια καταστήματος

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης ( Λύκειο/ Τεχνικές Σχολές)

Ωφελήματα:

  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών αποδοχών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Έκπτωση προσωπικού στα προϊόντα του καταστήματος
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές ανέλιξης

Αν διαθέτετε τα πιο πάνω προσόντα, παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο info@mcm-megastores.com με τίτλο «HR-SALES». Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι/ες που πληρούν τα κριτήρια της θέσης.