Ψάξε τώρα

Delivery & Warehouse Assistant

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AF60799
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

ΒΟΗΘΟΣ ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ & ΑΠΟΘΗΚΗΣ

ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

ΛΕΜΕΣΟΣ

Στα πλαίσια ανάπτυξης της Εταιρείας μας , αναζητούμε για άμεση πρόσληψη Βοηθούς Διανομής και Αποθήκης για να ενταχθούν στην ομάδα μας, με έδρα τη Λεμεσό.

Κύρια Καθήκοντα & Ευθύνες:

  • Υποστήριξη κατά τον διαχωρισμό και εκφόρτωση των εμπορευμάτων που προορίζονται για παράδοση στον πελάτη.

  • Ασφαλής μεταφορά των εμπορευμάτων στο/από το φορτηγό.

  • Προσεκτική τοποθέτηση των εμπορευμάτων στους χώρους που υποδεικνύονται από τον πελάτη, στη βάση των σχεδίων που έχουν δοθεί.

  • Καθαριότητα και συγύρισμα των χώρων παράδοσης των εμπορευμάτων κατόπιν της παράδοσης στους πελάτες και της αποθήκης.

  • Υποστήριξη για την αποθήκευση, οργάνωση, αναπλήρωση και αναδιάταξη των προϊόντων στην αποθήκη.

  • Ορθός χειρισμός εξοπλισμού της αποθήκης τηρώντας τους κανόνες ασφάλειας, υγείας και υγιεινής.

  • Εντοπισμός και καταγραφή τυχόν φθαρμένων εμπορευμάτων ή ελλιπών προϊόντων.

  • Ετοιμασία παραγγελιών προς διανομή στους πελάτες σύμφωνα με τις οδηγίες του προϊσταμένου.

  • Ευθύνη για διατήρηση καθαριότητας στην αποθήκη και διαχωρισμού ανακυκλωμένων υλικών.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Προηγούμενη επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί πλεονέκτημα

  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης και επαγγελματισμού

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

  • Πολύ καλές δεξιότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και συνεργασίας

  • Κάτοχος λευκού ποινικού μητρώου

  • Καλές γνώσεις Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

Ωφελήματα :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με βάση προσόντα και εμπειρία

  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα – Παρασκευή)

  • Ταμείο Προνοίας

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα, σημειώνοντας τη θέση εργασίας, στο email : hr@andreotti.com.cy μέχρι τις 22/11/2023.