Ψάξε τώρα

Παραγωγός Ειδήσεων και Ενημερωτικών Εκπομπών

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AL61099
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για την πιο κάτω θέση:

Καθήκοντα:

Η παραγωγή των δελτίων ειδήσεων και των ενημερωτικών εκπομπών του σταθμού, σε συνεργασία με τον Σκηνοθέτη και την ομάδα παραγωγής.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα ή προηγούμενη πείρα, στη Σκηνοθεσία, ή το μοντάζ, ή την παραγωγή ενημερωτικών εκπομπών
  • Γνώση ψηφιακού μοντάζ (Adobe Premiere)
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας