Ψάξε τώρα

Πωλητής/Πωλήτρια

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#LD61123
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η LOUKOU BAKERIES LTD AND MORE πρωτοπόρος Κυπριακή Εταιρία δικτύου καταστημάτων, ζητά πωλήτες/τριες

Καθήκοντα:

  • Να διερευνά τις ανάγκες των πελατών και να προτείνει τα κατάλληλα προϊόντα
  • Να διακατέχεται από υψηλή αίσθηση ευταξίας, τακτοποίησης και οργάνωσης
  • Να χαρακτηρίζεται από ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας.
  • Να ενεργεί σύμφωνα με τις αξίες και τους κανόνες της εταιρείας

Προσόντα:

  • Δυναμική, ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Παρατηρητικότητα, μεθοδικότητα και υψηλή αίσθηση ευταξίας
  • Ομαδικότητα και Συνεργασία
  • Ικανότητα επικοινωνίας στα Ελληνικά. Επιθυμητή η γνώση της αγγλικής γλώσσας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Αρχικός μισθός 1150 ευρώ ακάθαρτα

Οι ενδιαφερόμενοι/νες παρακαλούμε επικοινωνήστε:

  1. Ηλεκτρονικά: info@loukoudonuts.eu
  2. Τηλ: 22210331