Ψάξε τώρα

The melting pot | Marketing and development assistant

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#TM61393
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση / Εξ αποστάσεως

Αναζητούμε άτομο για να συμμετάσχει στην ανάπτυξη και την προώθηση των δραστηριοτήτων μας. Ο υποψήφιος που θα επιλεγεί θα έχει την ευθύνη του marketing και της προώθησης/ ανάπτυξης των εξής τριών brands: του arcube studio, του Τhe Melting Pot Concept και του καινούριου brand επίπλων που εγκαινιάζουμε το 2024.

Καθήκοντα

  • Δημιουργία, εφαρμογή και επίβλεψη marketing campaigns
  • Διοργάνωση εκδηλώσεων
  • Συγγραφή κειμένων
  • Ανάπτυξη ιδεών περιεχομένου
  • Διαχείριση Μέσων Κοινωνικής Δικτύωσης | Google AdWords | SEO
  • Ανάπτυξη ιδεών γραφιστικού σχεδιασμού
  • Συντονισμός φωτογραφίσεων και βιντεογραφίσεων
  • Έρευνα νέων αγορών και τρεχόντων αναγκών της αγοράς
  • Επικοινωνία με ενδεχόμενους πελάτες
  • Σχεδιασμός στρατηγικής ανάπτυξης
  • Υλοποίηση συμφωνιών συνεργασίας
  • Networking

Aπαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες

  • Να διαθέτει γνώσεις για το design στην ολότητα του και να είναι ενήμερη/ος για τα τρέχοντα trends
  • Άριστη γραπτή και προφορική επικοινωνία στα αγγλικά
  • Ευχέρεια στην γραπτή και προφορική επικοινωνία με συνεργάτες και πελάτες
  • Ευχέρεια στην προσέγγιση νέων πελατών και συνεργατών
  • Βασικές γνώσεις Adobe Photoshop & Illustrator και Microsoft Excel
  • Άριστη συνεργασία με τους συνεργάτες μας όπως graphic designers και φωτογράφους καθώς και με τα φιλοξενούμενα brands και τους εκθέτες.
  • Δημιουργικότητα
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Δυνατότητα ταυτόχρονης εκτέλεσης εργασιών (Multitasking)
  • Αποτελεσματικότητα σε συνθήκες πίεσης και ολοκλήρωση εργασιών εντός προθεσμίας
  • Διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Σχολαστικότητα στις λεπτομέρειες

Καλές γνώσεις φωτογραφίας, των προγραμμάτων Adobe Photoshop & Illustrator καθώς και επάρκεια με τη Ρωσική γλώσσα θεωρούνται επιπλέον προσόντα.

Αποδοχές και ωφελήματα

  • Ο μισθός θα καθοριστεί αναλόγως των προσόντων του υποψηφίου
  • Ετήσιες προσαυξήσεις
  • Bonus αναλόγως των επιδόσεων του studio.
  • Ευελιξία στο ωράριο
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα ανέλιξης

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε μέσω email στη διεύθυνση info@themeltingpotconcept.com ή καλώντας στον αριθμό 99766749.

Για τα προσωπικά στοιχεία των υποψηφίων θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;