Ψάξε τώρα

Φρουρός Ασφαλείας – Marks & Spencer (Λευκωσία)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#VL61753
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Τo κατάστημα Marks & Spencer στην Ακρόπολη, αναζητά Φρουρό Ασφαλείας για μόνιμη απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Έλεγχος κτηρίων, εξοπλισμού και εγκαταστάσεων για αποφυγή ατυχημάτων
  • Έλεγχος πρόσβασης στις εισόδους και εξόδους του καταστήματος
  • Παρακολούθηση του χώρου για πρόληψη τυχών παραβατικών ενεργειών
  • Εφαρμογή των διαδικασιών Ασφάλειας και Υγείας στον χώρο εργασίας

Προσόντα:

  • Ευχάριστη και θετική προσωπικότητα
  • Καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άδεια φρουρού ασφαλείας και προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Απολαβές:

Προσφέρεται ένα από τα πιο ανταγωνιστικά πακέτα απολαβών που περιλαμβάνει μεταξύ άλλων: πενθήμερη εργασία, Ταμείο Πρόνοίας, 13ο μισθό, bonus scheme, πληρωμένη άδεια ασθενείας και πρόγραμμα Εκπαίδευσης και Ανάπτυξης.

Για προσωπική συνέντευξη παρακαλώ όπως καλέσετε στο 22510900 ή αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό HR/S/SG02 στο: jobapplication@voici-la-mode.com

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν για συνέντευξη