Ψάξε τώρα

Σύμβουλοι Πωλήσεων (Λευκωσία, Λεμεσός)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#MC62145
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Η Manpower, για λογαριασμό πελάτη της, που δραστηριοποιείται στον τομέα λιανικής πώλησης, επιδιώκει να προσλάβει Σύμβουλους Πωλήσεων για τα καταστήματα της στην Λευκωσία και Λεμεσό.

Καθήκοντα Υποψηφίου/ας:

  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Χρήση Ταμείου.
  • Τοποθέτηση και παρουσίαση εμπορευμάτων στο κατάστημα.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Άριστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών.
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα.
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών ή/και ταμείου.

Προηγούμενη εμπειρία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με 13ο μισθό.
  • 21 μέρες άδεια.
  • Εκπτώσεις στα προϊόντα.
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη, ευκαιρίες ανέλιξης.
  • Οι θέσεις αφορούν εργασία σε βάρδιες για πλήρη (πενθήμερη) 38 ώρες (Δευτέρα – Κυριακή).
  • Οι υπερωρίες πληρώνονται.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση careers@manpower.com.cyαναφέροντας τον αριθμό της θέσης: MP-1223-CR ή να καλέσουν στο 22710000. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης.

Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.