Ψάξε τώρα

Συναρμολογητές επίπλων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#DI62778
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το BoConcept Λευκωσίας ζητά άτομα με εμπειρία στην συναρμολόγηση επίπλων.

Καθήκοντα:

  • Μεταφορά και συναρμολόγηση επίπλων σε πελάτες της εταιρείας Παγκύπρια.

  • Συναρμολόγηση επίπλων στα καταστήματα και αναδιαρρύθμιση κατόπιν οδηγιών.

  • Οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα που σχετίζονται με αυτό τον ρόλο.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση είναι απαραίτητη.

  • Δεξιότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και συνεργασίας.

  • Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας.

  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.

  • Απαραίτητο δίπλωμα οδήγησης.

  • Κατοχή άδειας φορτηγού μέχρι 7,5 τόνων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Για να κάνετε αίτηση, παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας στα e-mailchristina@delrock.com.cy&costas@delrock.com.cy

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο 22464727.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;