Ψάξε τώρα

Εργάτης - Εργάτρια

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#DF62898
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία D.Ellinas Factory Products με έδρα την Λεμεσό ζητά Εργάτες/τριες για το τμήμα παραγωγής εργοστασίου pvc.

Προσόντα:

  • Επικοινωνία, συνεργασία και συντονισμός μεταξύ γραμμής παραγωγής
  • Παρόμοια εργασία σε εργοστάσιο παραγωγής

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία προϊόντων pvc
  • Πακετάρισμα προϊόντων
  • Καθάρισμα εργοστασίου

Στην εταιρεία D. Ellinas υπάρχει ένα εξαιρετικό, φιλικό, οικογενειακό περιβάλλον μεταξύ των εργαζομένων. Προσφέρουμε στους υπαλλήλους του εργοστασίου υπερωρίες - overtime 1:1,50. Επίσης ανάλογα με τα χρόνια στην εταιρεία αυξάνοναι πο μέρες ετήσιας άδειας όπου αρχίζουν απο 21 μέρες.

Αποστολή βιογραφικού: despo.christofi@dellinas.eu

Για περισσότερες πληροφορίες στο 25828114– Δέσπω Χριστοφή