Ψάξε τώρα

Ζητείται Βοηθός Φαρμακείου για Φαρμακείο στην Αγλαντζιά

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#KP63536
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Περιγραφή:

Το φαρμακείο μας, που λειτουργεί στην Αγλαντζιά από το 2013, αναζητά για πλήρη απασχόληση έναν δυναμικό και αφοσιωμένο Βοηθό Φαρμακείου για να ενταχθεί στην ομάδα μας.

Προσόντα:

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Καλή γνώση χειρισμού Ηλεκτρονικών Υπολογιστών.
  • Ικανότητα προώθησης προϊόντων.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές ικανότητες και προσεγμένη εμφάνιση.
  • Συνέπεια ,υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών.
  • Παραλαβή και τακτοποίηση προϊόντων.
  • Συμβουλές πελατών για τη χρήση προϊόντων υγείας και ομορφιάς
  • Διαχείριση αποθέματος και παραγγελιών.
  • Καθαρισμός και τακτοποίηση φαρμακείου.
  • Συνεργασία με το υπόλοιπο προσωπικό για διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας του φαρμακείου.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Ευχάριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;