Ψάξε τώρα

Τεχνικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Κινητών

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#FL63537
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Τεχνικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Κινητών (Computer & Smartphone Technician)

Βασικές αρμοδιότητες:

Διάγνωση και αντιμετώπιση τεχνικών προβλημάτων, με σκοπό την επιτυχή αποκατάσταση τους
Συντονισμός και συχνή επικοινωνία με τον Τεχνικό Υπεύθυνο
Παροχή πληροφοριών στους πελάτες για την ροή αποκατάσταση της βλάβης
Λεπτομερής επισκευή συσκευών και ποιοτικό έλεγχο ολοκλήρωσης
Εξυπηρέτηση πελατών σε υψηλό επίπεδο με στόχο την απόδοση ευχάριστης εμπειρίας

Απαιτούμενα προσόντα:

Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη και αντιμετώπιση προβλημάτων με εναλλακτικές
προτάσεις
Ομαδικό πνεύμα, ικανότητες ανάληψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων
Δυνατότητα συνεχούς προσαρμογής και διάθεση εκμάθησης νέων τεχνολογιών

Η FIX2GO προσφέρει:

Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
Σταθερό μισθό
Bonus παραγωγικότητας
Πλήρης απασχόληση
Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
Συνεχής εκπαίδευση στις νέες τεχνολογίες
Όσοι/ες αγαπούν την τεχνολογία και επιθυμούν να γίνουν μέλος της FIX2GO μπορούν
να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα ηλεκτρονικά στην διεύθυνση metropolismall@fix2go.com.cy