Ψάξε τώρα

Άτομο στην θέση Office Administrator στο τμήμα Logistics

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#DI63617
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το BoConcept Λευκωσίας ζητά άτομο στην θέση Office Administrator στο τμήμα Logistics.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση και έλεγχος παραγγελιών (με χρήση εταιρικού συστήματος).
  • Ετοιμασία παραγγελιών για παράδοση (με χρήση εταιρικού συστήματος).
  • Οργάνωση και παρακολούθηση παραδόσεων.
  • Επικοινωνία με πελάτες όσο αφορά παραδόσεις και παραγγελίες.
  • Ενημέρωση συστήματος εταιρείας με τα απαραίτητα δεδομένα όσο αφορά παραδόσεις και αφίξεων εμπορευμάτων.
  • Ετοιμασία σχετικών παραστατικών.
  • Οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα σχετίζονται με αυτό τον ρόλο.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δεξιότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και συνεργασίας.
  • Δεξιότητες ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Για να κάνετε αίτηση, παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας στα e-mail christina@delrock.com.cy & costas@delrock.com.cy