Ψάξε τώρα

Εξωτερικός/ή Πωλητής/τρια

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#GM63921
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία G.TH.SAINT MOUNTAINS LTD (εισαγωγή και διανομή προϊόντων HORECA) με έδρα την Λεμεσό, ζητά για άμεση πρόσληψη και πλήρη απασχόληση ‘Εξωτερικό/ή Πωλητή/τρια’ για προώθηση πωλήσεων παγκύπρια.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Εμπειρία στον χώρο των πωλήσεων/εξυπηρέτησης πελατών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Δυναμική προσωπικότητα με ήθος εργασίας και αυτοπεποίθηση.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Εξαιρετική οργανωτική ικανότητα και διαχείριση χρόνου.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Άδεια αυτοκινήτου (απαραίτητη).

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Προβολή και προώθηση των προϊόντων μας.
  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων με νέους και υφιστάμενους πελάτες.

  • Ωράριο: 07:30 - 16:00 (Δευτέρα – Παρασκευή)

Προσφέρουμε:

  • Μισθό + Bonus αναλόγως προσόντων
  • 13ο μισθό
  • Άλλα Οφελήματα

Παρακαλώ όπως αναρτήσετε/αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο: g.saintmountains@cytanet.com.cy

Τηλέφωνα επικοινωνίας: 99622117 / 25573077

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;