Ψάξε τώρα

Social Media Manager

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AL63929
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για την πιο κάτω θέση:

SocialMediaManager

Καθήκοντα:

Ο σχεδιασμός και η υλοποίηση της στρατηγικής marketing του Αντέννα στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο πανεπιστημίου στο Digital Marketing ή συναφή κλάδο
  • Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση
  • Εξαιρετική γνώση των μέσων κοινωνικής δικτύωσης
  • Εξαιρετική γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα συγγραφής κειμένων για τις ανάγκες της συγκεκριμένης θέσης
  • Πολύ καλή γνώση του MS Office
  • Γνώση του Adobe Photoshop
  • Γνώση του Adobe Premiere και του Adobe Illustrator θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Αιτήσεις γίνονται δεκτές με την αποστολή βιογραφικού σημειώματος μέχρι τις 18/02/2024 στο hr@antenna.com.cy με θέμα «HR02.2024 – SocialMediaManager». Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο εάν επιλεγείτε ως υποψήφιος/υποψήφια.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με το Τμήμα Προσωπικού του Αντέννα, στο 22200200.