Ψάξε τώρα

Σύμβουλος πωλήσεων (Sales Consultant) για άμεση πρόσληψη

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AM64416
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Σύντομη περιγραφή θέσης:

Ζητείται εξωτερικός πωλητής σε Παγκύπρια βάση για την προώθηση εξοπλισμού και αναλώσιμου υλικού Φυσικοθεραπείας και Αποκατάστασης.

Υπευθυνότητες θέσης:

  • Παρουσίαση και προώθηση εξοπλισμού και αναλώσιμου υλικού Φυσικοθεραπείας και Αποκατάστασης
  • Είσπραξη στη βάση της πιστωτικής πολιτικής της εταιρείας
  • Διατήρηση υφιστάμενων πελατών και εύρεση νέου πελατολογίου
  • Ανάπτυξη πελατολογίου και διασφάλιση της άψογης εξυπηρέτησης του
  • Ανάπτυξη των πωλήσεων και εφαρμογή προωθητικών ενεργειών
  • Προετοιμασία προσφορών και συμμετοχή σε διαγωνισμούς δημοσίου

Προφίλ / Προσόντα υποψηφίου:

  • Πτυχίο Sales & Marketing ή Απόφοιτος Aνώτερης Σχολής άλλου συναφούς κλάδου ή προυπηρεσία και εμπειρία στις πωλήσεις
  • Θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στις πωλήσεις
  • Γνώσεις Η/Υ, MS-Office (Excel, Word, Outlook)
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές ικανότητες, οργανωτικές ικανότητες, υπεύθυνο άτομο, μεθοδικό, δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Άδεια οδήγησης Κατ.B (Manual) και γνώση του οδικού δικτύου ή ευχέρεια στη χρήση GPS.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πενθήμερη εργασία, ευχάριστο περιβάλλον
  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • 13ος μισθός
  • Προμήθεια επί των πωλήσεων και bonus βάσει στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο για την εκτέλεση των καθηκόντων του εντός ωρών εργασίας
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητες εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικού μέσω email : yiannis@medlab.com.cy . Στο θέμα του email να αναφέρεστε στον τίτλο της θέσης, ΘΕΣΗ ΠΩΛΗΤΗ