Ψάξε τώρα

Πωλητής / ρια - Ex van

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PB68217
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Προφίλ Εταιρείας

Η Petrou Bros Ltd iδρύθηκε πριν από 42 χρόνια και είναι γνωστή για τα Γαλακτοκομικά Προϊόντα «ΑΛΑΜΠΡΑ» και «Η ΓΙΑΓΙΑ». Με παραγωγικές και εμπορικές δραστηριότητες στην Κύπρο και στο εξωτερικό, και πολλές παγκόσμιες διακρίσεις, κατέχει ηγετικό ρόλο στον τομέα της Γαλακτοβιομηχανίας.

Η ομάδα μας μεγαλώνει και αναζητούμε:

Π Ω Λ Η Τ Η / Π Ω Λ Η Τ Ρ Ι Α EXVAN

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών ( Υπεραγορών – Μικρομεσαίων καταστηματων – Ξενοδοχείων – Εστιατοριών )
  • Πωλήσεις Ex-Van και πωλήσεις κατά παραγγελία.
  • Επικοινωνία με τους πελάτες και διατήρηση θετικών σχέσεων.

Προσόντα:

  • Άδεια οδήγησης φορτηγού εώς 7,5 τόνους.
  • Υπευθυνότητα και οργανωτικές ικανότητες.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ευέλικτο κα επικοινωνιακό χαρακτήρα.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Τι προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών βασισμένο στα προσόντα και την εμπειρία, περιλαμβανομένου 13ου μισθού.
  • Εκπαίδευση και υποστήριξη για την επιτυχή εκτέλεση των καθηκόντων..
  • Ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία με προοπτικές ανέλιξης.

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr@petroubros.com, αναφέροντας τη θέση ή επικοινωνήστεμε τα ΚεντρικάΓραφείαστο00357-24-662589.