Ψάξε τώρα

Λειτουργός Αποθήκης

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#VW68896
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία VELUDA WATER FILTERS, με πολυετή παρουσία στον χώρο της επεξεργασίας νερού, επιθυμεί να προσλάβει:

Λειτουργό Αποθήκης

για τις εγκαταστάσεις της στην Λευκωσία.

Αρμοδιότητες

  • Ετοιμασία και δρομολόγηση παραγγελιών

  • Παραλαβή εμπορευμάτων και τοποθέτηση στους αποθηκευτικούς χώρους

  • Συστηματικός έλεγχος και διασφάλιση ικανοποιητικών αποθεμάτων για τις τρέχουσες ανάγκες της εταιρείας

  • Οργάνωση και ορθή λειτουργία αποθήκης

Απαιτούμενα προσόντα

  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

  • Πολύ καλές διαπροσωπικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού

  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή

Προσφέρονται

  • 13ος μισθός

  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης