Ψάξε τώρα

Σχεδιαστής-Σχεδιάστρια

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#DF69391
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η D.Ellinas Factory Products Ltd αναζητά ένα δυναμικό και δημιουργικό άτομο για την θέση Σχεδιαστή/τριας για μόνιμη απασχόληση στην επαρχία Λεμεσού.

Απαραίτητα προσόντα:

Πτυχίο σε συναφή κλάδο
Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
Άριστη γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων (AUTOCAD) και MS Office
Εξωστρέφεια και εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας
Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Καθήκοντα:

Σύνταξη προσφορών και διαχείριση παραγγελιών
Παρουσίαση και επεξήγηση προϊόντων σε πελάτες
Επικοινωνία, συνεργασία και συντονισμός μεταξύ πωλητών
Διοργάνωση εσωτερικών και εξωτερικών συναντήσεων
Προετοιμασία σχεδίων για προώθηση τους σε πελάτες και παραγωγή
Συντονισμός γραφείου και προσφορών για πελάτες
Καθημερινή τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο email: konstantina.zanti@dellinas.eu

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;