Ψάξε τώρα

Τεχνικός Εξοπλισμού Γυμναστικής

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#MC69724
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Manpower Cyprus, για λογαριασμό πελάτη της, έναν από τους μεγαλύτερους διανομείς εξοπλισμού γυμναστικής στην Κύπρο επιθυμεί να ενδυναμώσει την ομάδα της με Τεχνικό εξοπλισμού γυμναστικής με έδρα την Κύπρο.

Αρμοδιότητες

  • Συναρμολόγηση και εγκατάσταση νέου εξοπλισμού γυμναστικής στους χώρους των πελατών
  • Εκτέλεση τακτικής συντήρησης και ελέγχου λειτουργίας του εξοπλισμού γυμναστικής
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης και εκπαίδευσης στους χρήστες σχετικά με τη σωστή χρήση του εξοπλισμού
  • Διάγνωση και επίλυση τεχνικών προβλημάτων και βλαβών στον εξοπλισμό
  • Αντικατάσταση κατεστραμμένων ή φθαρμένων εξαρτημάτων με καινούρια
  • Αναφορά προβλημάτων και προτάσεων βελτίωσης στον υπεύθυνο του τμήματος
  • Τήρηση όλων των προτύπων ασφαλείας κατά τη διάρκεια της συντήρησης, επισκευής και εγκατάστασης του εξοπλισμού
  • Ενημέρωση για τις νέες τεχνολογίες και τάσεις στον τομέα του εξοπλισμού γυμναστικής και συμμετοχή σε σχετικά σεμινάρια και εκπαιδεύσεις

Επιθυμητά Προσόντα

  • Πτυχίο ή Δίπλωμα τεχνικής σχολής / ηλεκτρολογίας / ηλεκτρολόγων μηχανικών ή άλλου συναφή κλάδου
  • Ικανότητα επίλυσης τεχνικών προβλημάτων (Troubleshooting)
  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας