Ψάξε τώρα

Τεχνικό Τμήμα Λευκωσία - Λεμεσός - Πάφος

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SG69810
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Euroblinds, μέλος της SkiasisGroup, λόγω αύξησης του κύκλου εργασιών και επέκτασης της γκάμας των Συστημάτων που προσφέρει, επιθυμεί να προσλάβει και να εκπαιδεύσει τεχνικούς εγκαταστάσεων και επισκευών Συστημάτων σκίασης σε Λευκωσία - Λεμεσό και Πάφο.

Τι περιμένουμε από τους τεχνικούς μας

Καθήκοντα

  • Τοποθέτηση συστημάτων σκίασης
  • Συντήρηση συστημάτων και επισκευή αν προκύψει η ανάγκη
  • Δημιουργία θετικής επαγγελματικής σχέσης με τους πελάτες μας

Προσόντα

  • Να «πιάνουν τα χέρια τους»
  • Να μπορούν να επικοινωνήσουν στην Ελληνική και την Αγγλική
  • Η όποια προηγούμενη τεχνική κατάρτιση θα θεωρηθεί πλεονέκτημα

Προσωπικότητα

  • Ακεραιότητα
  • Κοινωνικότητα
  • Ομαδικότητα
  • Ευθύτητα
  • Όρεξη για μάθηση
  • Όρεξη για δουλειά

Τι μπορούν να περιμένουν οι τεχνικοί μας από εμάς

  • Πλήρη κατάρτιση και εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας τους
  • Απόκτηση ειδικότητας σε ένα ανερχόμενο τομέα
  • Ευκαιρίες ανέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση και βελτίωση δεξιοτήτων μέσα από ένα πρόγραμμα ανάπτυξης που παρέχει τα απαραίτητα εφόδια για την επιτυχή πλήρωση της θέσης και ανέλιξης
  • Εργασία σε σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον
  • Επαγγελματικό εξοπλισμό κορυφαίων κατασκευαστών
  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων:
    • 13ο μισθό
    • Τιμάριθμο
    • Ταμείο προνοίας
    • Καταβολή αμοιβής υπερωριακής απασχόλησης
    • Πενθήμερη εργασία

Εάν πιστεύετε ότι αυτή η θέση είναι για σας, θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σας στο email info@euroblinds.com.cy με την ένδειξη για “Τεχνικό Τμήμα ” μέχρι 30/06/24.