Ψάξε τώρα

Nurse

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#EM69847
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η European Medical Clinic στη Κύπρο αναζητά Νοσηλεύτρια, για άμεση εργοδότηση.

Απαραίτητα προσόντα:

  1. Πτυχιακό στη Νοσηλευτική Α’ Επιπέδου (τετραετούς φοίτηση)

  2. Άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος

  3. Εγγραφή στο Μητρώο Νοσηλευτών και Μαιών

  4. Καλή γνώση της ελληνικής αλλά και της αγγλικής γλώσσας

  5. Προηγούμενη εμπειρία δεν είναι απαραίτητη

Καθήκοντα:

Γενικά καθήκοντα νοσηλευτικής για τη φροντίδα ασθενών στο θάλαμο

Ωφελήματα:

  1. Ελκυστικό πακέτο αποδοχών και 13τος μισθός

  2. Άριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας

  3. Δωρεάν Διαμονή διαθέσιμη

  4. Προοπτικές μισθολογικής ανέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουνε το βιογραφικό τους μαζί με τα αντίτυπο των πτυχίων τους και της άδειας τους στο: admin@europeanmedicalclinic.com