Ψάξε τώρα

Logistics

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SK70025
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Σοφοκλής Κυπριανού Λτδ με έδρα την Λευκωσία, πρωτοπόρος στην εισαγωγή και διανομή ειδών υγιεινής, κεραμικών, παρκέ, κουζινών και είδη υδραυλικού, αναζητά ενθουσιώδη, δυναμικό, αυτό-υποκινούμενο επαγγελματία για τη πλήρωση της πιο κάτω θέσης:

LOGISTICS

Καθήκοντα:

  • Διεύθυνση ομάδας διανομής
  • Προγραμματισμός τακτικών και εκτάκτων δρομολογίων
  • Συντονισμός παραδόσεων των διανομέων και επίλυση προβλημάτων που ενδέχεται να προκύψουν
  • Διασφάλιση έγκαιρης και αξιόπιστης παράδοσης στους πελάτες / συνεργάτες
  • Έλεγχος της ποιοτικής παράδοσης
  • Επικοινωνία με πελάτες για καθορισμό παραδόσεων
  • Καθοδηγεί και εκπαιδεύει τους διανομείς σε θέματα επικοινωνίας με τους πελάτες.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Οργανωτικές και ηγετικές ικανότητες
  • Διαχείριση ομάδας με αντικειμενικότητα