Ψάξε τώρα

Architect - Designer

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#MS70144
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το αρχιτεκτονικό γραφείο Makk Studio LLC ζητά να προσλάβει δύο Architectural Designers με πείρα 0-5 χρόνων.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πανεπιστημιακό δίπλωμα στο κλάδο της Αρχιτεκτονικής ή παρεμφερή.
  • Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση AutoCAD και Sketchup - Enscape, 3D Modeling.
  • Ομαδικότητα, συνεργασία, επικοινωνία με συναδέλφους και πελάτες.
  • Ικανότητα να δουλεύει υπό πίεση και να φέρει εις πέρας εργασίες σε προκαθορισμένα χρονοδιαγράμματα.

Καθήκοντα

  • Enscape, 3D Modeling.
  • Προετοιμασία και σχεδίαση αρχιτεκτονικών σχεδίων.
  • Επισκέψεις σε εργοτάξια Παγκύπρια.
  • Ετοιμασία παρουσιάσεων.

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι/ες να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: andreasmakkstudio@hotmail.com

Τηλέφωνο: 00357 99813335

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;