Ψάξε τώρα

Γραμματέας

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#QT70207
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία QUALIFOOD TRADING LTD ζητά να προσλάβει Γραμματέα.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου εταιρείας
  • Ταξινόμηση και Αρχειοθέτηση
  • Παραλαβή τιμολογίων πελατών από τους οδηγούς, έλεγχος υπογραφών και ταξινόμηση
  • Παραλαβή και διαλογή αλληλογραφίας
  • Γενική γραμματειακή υποστήριξη τμημάτων
  • Γενική επιμέλεια υποδοχής

Προσόντα:

  • Τίτλος ή πτυχίο κολλεγίου ή άλλης αντίστοιχης σχολής γραμματειακών σπουδών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Προηγουμένη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Η/Υ και άριστος χειρισμός των Windows Office
  • Οργανωτικές ικανότητες γραφείου
  • Ικανότητα στη διαχείριση πολλαπλών εργασιών και προθεσμιών, καθώς και ιεράρχησης προτεραιοτήτων
  • Ακεραιότητα, υπευθυνότητα και επαγγελματισμός

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων, ταμείο προνοίας, συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική εμπειρία σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο accounts@qualifood.com.cy