Ψάξε τώρα

Καμαριέρες

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#TH70276
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Ο Όμιλος Thanos Hotels & Resorts αναζητά να προσλάβει άμεσα Καμαριέρες για το ξενοδοχείο Almyra Hotel.

Περιγραφή Θέσης

  • Καθαρισμός δωματίων έπειτα από Αναχωρήσεις
  • Τήρηση προγραμματισμένου προγράμματος καθαριότητας
  • Καθαρισμός κοινόχρηστων χώρων ανά πάσα στιγμή
  • Αναφορά στην Προϊσταμένη για τυχών βλάβες ή επιδιορθώσεις όπου χρειάζεται
  • Άμεση αναφορά στην Προϊσταμένη για όλα τα περιουσιακά στοιχεία που χάθηκαν ή βρέθηκαν
  • Συμμετοχή και Παρακολούθηση όλης της σχετικής Εκπαίδευσης όταν χρειάζεται
  • Φιλική και Ευγενική ανταπόκριση προς τους επισκέπτες
  • Τήρηση Πολιτικής Εμφάνισης και Υγιεινής
  • Εκτέλεση καθηκόντων με έντιμο και ηθικό τρόπο, τηρώντας την πολιτική καθώς και τους εσωτερικούς κανονισμούς του Ξενοδοχείου και της Κυπριακής Νομοθεσίας
  • Εκτέλεση οποιωνδήποτε άλλων σχετικών καθηκόντων που αναθέτει η Executive Housekeeper

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2-3 χρόνια σε αντίστοιχη θέση σε Ξενοδοχείο 5*.
  • Καλή Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας στον προφορικό λόγο
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης

Ωφελήματα

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών ανάλογα με την προϋπηρεσία
  • Ολοκληρωμένα προγράμματα εισαγωγής και εκπαίδευσης νέων εργαζομένων
  • Ισορροπία μεταξύ επαγγελματικής και προσωπικής ζωής
  • Εκπτώσεις Προσωπικού
  • Δωρεάν Γεύματα

Παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας στο email : careers@thanoshotels.com ή καλέστε μας στο 26885401 για περισσότερες πληροφορίες.