Ψάξε τώρα

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#DD70394
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία D.S DEMETRIOU ENTERPRISES LTD, αντιπρόσωποι και διανομείς επώνυμων μαρκών γυαλιών ηλίου και οπτικών ειδών με έδρα την Λευκωσία, ενδιαφέρεται να προσλάβει Λειτουργό εξυπηρέτησης πελατών

Καθήκοντα & Ευθύνες

  • Εξυπηρέτηση πελατών σε καθημερινή βάση (διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων και δρομολόγηση προτεραιότητας αυτών - τηλεφωνική και μέσω e-mail).
  • Καταχώρηση σχετικών δεδομένων στα απαραίτητα πληροφοριακά συστήματα της εταιρίας
  • Διαχείριση τηλεφωνικής παραγγελιοληψίας
  • Υποστήριξη τμήματος πωλήσεων
  • Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Excell, PowerPoint)
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες με πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας.
  • Ικανότητα κατανόησης των αναγκών των πελατών
  • Εχεμύθεια, αξιοπιστία και υπευθυνότητα

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων, ταμείο προνοίας, διαρκής επιμόρφωση, ευχάριστο περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στο jobs@dsdemetriou.com

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικότητας. Η Εταιρεία θα ανταποκριθεί μόνο προς τους/τις ενδιαφερόμενους/ες οι οποίοι/ες θα κληθούν για προσωπική συνέντευξη.