Ψάξε τώρα

Υπεύθυνος/η Πωλήσεων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#DR70525
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Εκ μέρους πελάτη μας, ηγέτιδα εταιρεία εξειδικευμένη στον σχεδιασμό προϊόντων διακόσμησης και οικοδομικών υλικών στο Παραλίμνι, αναζητούμε να προσλάβουμε Υπεύθυνο/η Πωλήσεων για να ενταχθεί στην ομάδα.

Απαιτούμενα Προσόντα και Προϋποθέσεις:

. Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας
. Ικανότητα στρατηγικού σχεδιασμού και ανάλυσης
. Ευχάριστη προσωπικότητα και ικανότητα εργασίας σε ομάδα
. Άριστη γνώση της αγοράς και των τάσεων
. Γνώση οικοδομικού κλάδου
. Γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή (word, excel, outlook)
. Δεξιότητες διαπραγμάτευσης, πωλήσεων και επικοινωνίας.
. Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και διαχείρισης προθεσμιών

Καθήκοντα:

. Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών στο κατάστημα ή στο τμήμα πώλησης.
. Παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων σε υφιστάμενους και νέους πελάτες
. Διαχείριση υφιστάμενων πελατών και εξεύρεση νέου πελατολογίου
. Παρακολούθηση της τάσης της αγοράς και σχετική ενημέρωση στην εταιρεία

Παροχές:

. Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών, αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
. Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
. Ευκαιρίες ανέλιξης και συνεχής εκπαίδευση

Τέλος, η Dart Recruitment θα είναι συνεχώς δίπλα στο άτομο που θα επιλεχθεί για να τον/την υποστηρίζει σε θέματα καριέρας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους εδώ.