Ψάξε τώρα

Barista

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SC70530
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η ομάδα μας στο State Coffee co - Λευκωσίας σε χρειάζεται!

Γίνε και εσύ μέλος της ομάδας μας. Σου προσφέρουμε τη δυνατότητα να εργαστείς σε ένα άκρως φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον, καθώς επίσης θα σου δοθούν όλες οι απαραίτητες γνώσεις που θα χρειαστείς για τη θέση που αναζητάμε.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Ομαδικό Πνεύμα και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Τυπικότητα στο ωράριο εργασίας
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση (επιπλέον προσόν)

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Παρασκευή καφέ και άλλων ροφημάτων
  • Εξυπηρέτηση πελατών με χαμόγελο και θετική διάθεση
  • Καθαριότητα του χώρου ευθύνης

Τι προσφέρουμε:

  • Απολαβές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Νέες γνώσεις και εκπαίδευση

Εάν θέλεις να συνεργαστείς μαζί με την ομάδα μας, στείλε το βιογραφικό σου στο statenaltd@gmail.com