Ψάξε τώρα

Αποθηκάριος

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#BH70540
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Bellagio Home&Garden αναζητά Αποθηκάριο / Διανομέα για το κατάστημά της στη Λεμεσό για μόνιμη απασχόληση.

Ο Αποθηκάριος θα είναι υπεύθυνος για όλες τις διαδικασίες που σχετίζονται με την αποθήκη της εταιρείας και τη σωστή διαχείριση και οργάνωση της αποθήκης.

Κύριες αρμοδιότητες :

  • Διαχείριση και οργάνωση αποθήκης
  • Έλεγχος, καταμέτρηση και εξασφάλιση ποσοτήτων εισαγωγής
  • Ταξινόμηση εμπορευμάτων
  • Τακτοποίηση προϊόντων
  • Βελτιώσεις και διαχείριση αποθήκης
  • Χειρισμός λογισμικού αποθήκης
  • Διαχείριση και κατανομή εργασιών
  • Υποστήριξη στο τμήμα παράδοσης εάν και όταν χρειαστεί

Προσόντα :

  • Τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Δυναμική προσωπικότητα με ανεπτυγμένες δεξιότητες διαχείρισης και επίλυσης προβλημάτων
  • Επικοινωνιακός και ευχάριστος χαρακτήρας

Οφέλη:

  • Ανταγωνιστικός Μισθός ανάλογα με τα προσόντα την εμπειρία και τις προσδοκίες υποψηφίων
  • 21 ημέρες ετήσια άδεια
  • Ιατρογαρμακευτική Κάλυψη
  • 13ος Μισθός

Φιλικό περιβάλλον εργασίας

Εάν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, στείλτε μας το βιογραφικό σας στο info@bellagiocy.com.

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπίζονται με απόλυτη εμπιστευτικότητα και οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα ειδοποιηθούν από την εταιρεία για συνέντευξη.