Ψάξε τώρα

Βοηθός Αποθήκης - Picker ( Full Time/ Part Time)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PE70605
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

ΒΟΗΘΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ-PICKER ( FULL TIME/ PART TIME )

Η Εταιρεία Πιερής Έλληνας ΛΤΔ με έδρα στην Λευκωσία ζητά να προσλάβει βοηθό αποθήκης-picker για πλήρη η μερική απασχόληση.

Αρμοδιότητες

· Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών αποθήκης προς παράδοση ή παραλαβή σύμφωνα με το πρόγραμμα

· Αναλαμβάνει την φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων και συμβάλει στην προετοιμασία της παραγγελίας

· Παραλαβή, καταμέτρηση εμπορευμάτων και τακτοποίηση στην αποθήκη

Απαιτούμενα προσόντα

  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Ικανότητα ευχέρειας εργασίας σε απαιτητικό περιβάλλον
  • Καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας.
  • Άτομα υπεύθυνα, ευγενικά, πρόθυμα με ομαδικό πνεύμα
  • Κάτοχος άδειας χειρισμού Forklift θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Η εταιρεία παρέχει:

· Πλήρης απασχόληση

· Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

· 13ος Μισθός

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα μέσω e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@pierisellinas.comή καλέστε στο τηλέφωνο 22 481701 μεταξύ των ωρών 09:00 – 16:00.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Η αίτηση σου θα τύχει επεξεργασίας τηρώντας τους κανονισμούς περί προστασίας δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα.