Ψάξε τώρα

Συντονιστής Μηχανολόγος

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SB70684
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Sigma Bakeries Ltd με βάση τη Λεμεσό, συνεχίζοντας τα αναπτυξιακά της σχέδια ζητά Συντονιστή Μηχανολόγο για ανάθεση και προγραμματισμό καθημερινών μηχανολογικών θεμάτων και συντονισμό εξωτερικών συνεργατών.

Καθήκοντα:

  • Συντονισμός και επίβλεψη εργασιών εξωτερικών συνεργατών όσο αφορά μηχανολογικά θέματα, για την καθημερινή ευρυθμία και λειτουργία καταστημάτων.

  • Συντονισμός εξωτερικών συνεργατών για τη μελέτη, σχεδιασμό, προγραμματισμό και επίβλεψη έργων.

  • Αναγνώριση βλαβών και ανάθεση/επίβλεψη εκτέλεσης εργασιών με εξωτερικούς συνεργάτες για επιδιορθώσεις.

  • Mε συνεχή συνεργασία και αναφορά στον Operations Manager της εταιρείας και περιστασιακά στον CEO.

Προσόντα:

  • Πτυχιούχος Μηχανολόγος ή ανάλογη πολυετής πείρα.

  • Γνώση AutoCAD.

  • Διοικητικές και επικοινωνιακές ικανότητες.

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας