Ψάξε τώρα

Office Administrtor-Λεμεσός

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SF70761
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer ζητά να προσλάβει Office Administrator εντός του καταστήματος τους, στην Λεμεσό για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες

  • Έλεγχος και είσπραξη των ταμειακών καταθέσεων
  • Ετοιμασία ημερήσιων / εβδομαδιαίων / μηνιαίων τιμολογίων και αποδείξεων
  • Οργάνωση και διαχείριση εισερχόμενης / εξερχόμενης αλληλογραφίας
  • Καθημερινή αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Καθημερινή επικοινωνία με το λογιστήριο της εταιρείας για την διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας
  • Εκτέλεση διάφορων γραφειακών καθηκόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο στην Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Οικονομικά ή Λογιστική ή Γραματειακές σπουδές ή σε άλλο συναφή κλάδο
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Excel, Outlook)
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • 13ος μισθός
  • 14ος μισθός
  • Ευκαιρίες ανέλιξης
  • Ταμείο Προνοίας

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@symeonides.euή να επικοινωνήσουν για περεταίρω πληροφορίες στο τηλέφωνο 22740659.

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680