Ψάξε τώρα

Εξωτερικοί Πωλητές

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#EG71059
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Με εμπειρία 110 χρόνων στο κομμάτι των πωλήσεων, αναζητούμε τον επόμενο συνεργάτη μας για το τμήμα των πωλήσεων. Εάν η πρόκληση και η ανάπτυξη είναι κάτι που σε ενδιαφέρει, τότε είμαστε έτοιμοι να σου παρέχουμε την εκπαίδευση και την ευκαιρία να αλλάξεις την ζωή σου και να πραγματοποιήσεις τους στόχους σου.

Περιγραφή Θέσης:
• Πώληση και προώθηση προϊόντων
• Ενημέρωση υποψήφιων πελατών για τα πακέτα προσφορών της εταιρείας
• Δειγματισμός Προϊόντων

Απαιτούμενα Προσόντα :
• Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα
• Ενθουσιασμός, θετικότητα, υπευθυνότητα και ευγένεια
• Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
• Στόχευση στο αποτέλεσμα
• Εμπειρία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
• Άδεια οδήγησης ( αυτοκίνητο)

Προσφέρουμε :
• Ελκυστικό και ολοκληρωμένο πακέτο απολαβών
• Υψηλό Bonus
• Ταξίδια αναψυχής στο εξωτερικό, 3 φορές τον χρόνο, με όλα τα έξοδα πληρωμένα από την εταιρεία
• Συνεχή Εκπαίδευση και Ανάπτυξη στην Κύπρο και στο εξωτερικό.

Αποστολή βιογραφικού με θέμα sales στο : dps@kirby-cyprus.eu