Ψάξε τώρα

Πολιτικός Μηχανικός

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#CP71073
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Constantinos P. Kourris Construction δραστηριοποιείται στο τομέα των κατασκευών. Λόγω ανάπτυξης των εργασιών της, η εταιρεία στοχεύει στην εργοδότηση ατόμων με τα ακόλουθα καθήκοντα και ευθύνες.

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΑΞΙΟΥ

Καθήκοντα και Ευθύνες

  1. Υποστήριξη του Διευθυντή Έργων στην οργάνωση, προγραμματισμό και εκτέλεση των έργων υπό κατασκευή.
  2. Καθημερινή επίβλεψη των εργοτάξιων, οργάνωση και καταγραφή των δραστηριοτήτων του εργατικού δυναμικού.
  3. Τήρηση του Σχεδίου Ασφάλειας και Υγείας.
  4. Ετοιμασία μετρήσεων για παραγγελίες υλικών
  5. Ετοιμασία μηνιαίων αναφορών προόδου

Προσόντα

  • Aπόφοιτος / Απόφοιτη πανεπιστημίου στο κλάδο Πολιτικής Μηχανικής
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση του λογισμικού Microsoft Office και Autocad

Μισθος ανάλογα με τα προσόντα και την πείρα

Παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας στοe-mailjobs@cpkourrisconstruction.com

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;