Ψάξε τώρα

Τοπογράφος Μηχανικός

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#KC71124
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία KEDRIS CONSTRUCTION LTD ζητά Τοπογράφο Μηχανικό με εμπειρία για πλήρης απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Μελετά και εκτελεί τοπογραφικές και άλλες εργασίες, που αποσκοπούν στην ακριβή καταμέτρηση, τον καθορισμό, την αναπαράσταση του μεγέθους και της μορφής της επιφάνειας της γης.
  • Ασχολείται με την συλλογή, επεξεργασία και παρουσίαση στοιχείων του χώρου και προσδιορίζει σημεία πάνω στην γη.
  • Αποτυπώνει εκτάσεις και κατασκευάζει τοπογραφικά σχέδια.
  • Συνεργάζεται άμεσα με τον αρχιτέκτονα και τον πολιτικό μηχανικό, για να μπορέσουν να προβούν στη μελέτη των τεχνικών τους έργων και τον τεχνικό τοπογραφικών εφαρμογών.

Προσόντα:

  • Πτυχίο Τοπογράφου Μηχανικού
  • Ελάχιστη εμπειρία 2 χρόνια

Δεξιότητες:

  • Μεθοδικότητα, ακρίβεια και υπευθυνότητα.
  • Ικανότητα συγκέντρωσης, ακρίβεια στις μετρήσεις.
  • Ικανότητα αντίληψης του χώρου, των μορφών και των σχημάτων.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και συνεργασία με άλλους μηχανικούς, τεχνικούς και συνεργεία.
  • Άριστη γνώση MS Office.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας γραπτής Και προφορικής.
  • Ικανότητα εργασίας σε μια ομάδα διαφορετικών ατόμων για την επίτευξη κοινών στόχων.
  • Τήρηση προθεσμιών.
  • Οργανωτικότητα, ικανότητα διαχείρισης πολλών εργασιών και υποστήριξη άλλων μελών της ομάδας.

Προσφέρονται:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών ανάλογος προσόντων και πείρας, και άλλων ωφελημάτων.
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας σε επαγγελματικό περιβάλλον.
  • Δυνατότητα εξέλιξης.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης και απαντηθούν όσες πληρούν τα στοιχεία.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@kedris.com.cy, αναφέροντας την θέση για την οποία ενδιαφέρονται , μέχρι τις 31/10/2024.