Ψάξε τώρα

Bοηθός Kουζίνας

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#BS71136
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Καθήκοντα:

  • Να βοηθά στην προετοιμασία και παρασκευή φαγητών (σαλάτες, σαντουιτς, σνακ, κτλ)

  • Διασφάλιση προτύπων ασφάλειας και υγιεινής.

  • Καθαριότητα χώρου

Προσόντα:

  • Καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.

  • Απολυτήριο λυκείου ή τεχνικής σχολής.

  • Ευχαριστη προσωπικότητα και ομαδικότητα.

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί πλεονέκτημα

Τι προσφέρουμε:

  • Άμεση εργοδότηση με καθεστώς πλήρους απασχόλησης.

  • Πρωινό ωράριο Δευτερα με Παρασκευή

  • Δυνατότητα εργασιας και πρωινο Σαββάτου αν ο ιδιος επιθυμεί

  • Φιλικό και οικογενειακό περιβάλλον.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με το τηλέφωνο 99111840

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος στο email info@bonjour.cy

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;