Ψάξε τώρα

Εργάτης/ρια Παραγωγής - Παράδοση & Παραλαβή

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AD71351
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Σχετικά με Εμάς: Οι Υπηρεσίες Καθαρισμού Ρούχων Acropolis Dry Cleaners είναι μια κορυφαία εταιρεία καθαρισμού ρούχων αφιερωμένη στην παροχή υπηρεσιών υψηλής ποιότητας στους πελάτες μας. Αναζητούμε έναν αξιόπιστο Εργάτη/ρια Παραγωγής για να ενταχθεί στην ομάδα μας.

Περιγραφή Θέσης: Η Acropolis Dry Cleaners αναζητά έναν αφοσιωμένο και αξιόπιστο Εργάτη Παραγωγής για να αναλάβει τις λειτουργίες παραδόσεων και παραλαβών ως μέρος της ομάδας μας. Ο ρόλος αυτός είναι κρίσιμος για την εξυπηρέτηση των πελατών μας, εξασφαλίζοντας ότι τα ρούχα συλλέγονται και παραδίδονται με αποτελεσματικότητα και το υψηλότερο επίπεδο εξυπηρέτησης. Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να είναι οργανωτικός, συνεπής και ικανός να διαχειρίζεται έναν δυναμικό φόρτο εργασίας διατηρώντας εξαιρετικά πρότυπα εξυπηρέτησης.

Κύριες Ευθύνες:

  • Παραλαβές και Παραδόσεις: Συλλέξτε και παραδώστε αποτελεσματικά τα ρούχα από και προς τις τοποθεσίες των πελατών, τηρώντας τα προγραμματισμένα ώρες και διαδρομές. Εξασφαλίστε ότι όλα τα αντικείμενα χειρίζονται με προσοχή κατά τη μεταφορά.
  • Αλληλεπίδραση με Πελάτες: Παρέχετε εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών κατά τις παραλαβές και παραδόσεις. Αντιμετωπίστε τυχόν ερωτήσεις ή ανησυχίες πελατών με επαγγελματισμό και ευγένεια.
  • Επαλήθευση Παραγγελιών: Επαληθεύστε και καταγράψτε τα αντικείμενα που παραλαμβάνονται ή παραδίδονται για να εξασφαλίσετε την ακρίβεια. Ελέγξτε τυχόν ειδικές οδηγίες ή αιτήματα από πελάτες.
  • Χειρισμός Ρούχων: Εξασφαλίστε ότι τα ρούχα είναι σωστά σημειωμένα και οργανωμένα για τη μεταφορά. Χειριστείτε όλα τα αντικείμενα με φροντίδα για την αποφυγή ζημιών ή απώλειας.
  • Διαχείριση Διαδρομών: Σχεδιάστε και ακολουθήστε αποτελεσματικές διαδρομές για τη βελτιστοποίηση του χρόνου και της κατανάλωσης καυσίμου. Ενημερώστε τα προγράμματα παραδόσεων και παραλαβών όπως απαιτείται, βασισμένα στις συνθήκες κυκλοφορίας ή αιτήματα πελατών.
  • Διαχείριση Αποθεμάτων: Παρακολουθήστε τα αποθέματα κατά τις παραλαβές και τις παραδόσεις. Αναφέρετε τυχόν αποκλίσεις, ζημιές ή προβλήματα στον επόπτη άμεσα.
  • Τήρηση Αρχείων: Διατηρήστε ακριβή αρχεία όλων των συναλλαγών παραλαβών και παραδόσεων. Ενημερώστε το σύστημα με καταστάσεις παραδόσεων και ανατροφοδότηση πελατών.
  • Ασφάλεια και Καθαριότητα: Ακολουθήστε όλες τις διαδικασίες ασφαλείας και οδηγίες για τη διαχείριση των ρούχων και τη λειτουργία των οχημάτων παράδοσης. Διατηρήστε το όχημα παράδοσης καθαρό και οργανωμένο.

Προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε ρόλο παράδοσης ή εξυπηρέτησης πελατών είναι προτιμητέα αλλά όχι απαραίτητη.
  • Ικανότητες οργάνωσης και προσοχής στη λεπτομέρεια.
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών.
  • Έγκυρη άδεια οδήγησης με καθαρό ιστορικό οδήγησης. Ικανότητα ασφαλούς και αποτελεσματικής οδήγησης οχήματος της εταιρείας.
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας, εάν η εταιρεία σας το ζητήσει.

Πώς να Υποβάλετε Αίτηση: Εάν είστε ένας κινητοποιημένος και λεπτομερής προσανατολισμένος άτομο με πάθος για την παροχή άριστης εξυπηρέτησης, θα χαρούμε να σας ακούσουμε! Παρακαλούμε υποβάλετε το βιογραφικό σας στο hr@acropoliscleaners.com με θέμα «Εργάτης/ρια Παραγωγής - Παράδοση & Παραλαβή» ή υποβάλετε αίτηση ηλεκτρονικά στο www.acropoliscleaners.com/καριέρα/