Ψάξε τώρα

Υπεύθυνος / η Παραγωγής

#KA72283
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
Kyprianides & Associates Ltd

Υπεύθυνος/η Παραγωγής Τροφίμων, Λευκωσία

Ο πελάτης μας

Ο πελάτης μας, βιομηχανία παραγωγής και εμπορίας τροφίμων με έδρα τη Λευκωσία, ζητά για άμεση πρόσληψη Υπεύθυνο Παραγωγής.

Κύρια καθήκοντα

  • Η παραγωγή προϊόντων σύμφωνα με τις προδιαγραφές
  • Η συνεχής βελτίωση της παραγωγικότητας και της αποδοτικότητας της γραμμής παραγωγής
  • Η οργάνωση και επίβλεψη της παραγωγής και η ανάθεση ευθυνών στους υφιστάμενους
  • Η συνεχής επίβλεψη και εκπαίδευση των υφισταμένων
  • Η βελτίωση των υφιστάμενων προϊόντων
  • Η διασφάλιση της καλής λειτουργίας και συντήρησης του εξοπλισμού
  • Η εφαρμογή όλων των διαδικασιών ποιότητας, ασφάλειας τροφίμων και ασφάλειας και υγείας στην εργασία στον τομέα ευθύνης του/της

Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες

  • Πτυχίο/ δίπλωμα ή ισότιμο προσόν στην Επιστήμη και Τεχνολογία Τροφίμων ή σε άλλο συναφή κλάδο