Ψάξε τώρα

Φαρμακοποιός

#PP72479
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
P.AGATHOKLEOUS PHARMACIES LTD

Το φαρμακείο Παντελής Αγαθοκλέους στα Πάνω Πολεμίδια ζητά για άμεση εργοδότηση Φαρμακοποιό με άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος.

Προσόντα

  • Πτυχίο Φαρμακευτικής από αναγνωρισμένο Πανεπιστήμιο

  • Κάτοχος άδειας εξασκήσεως επαγγέλματος στην Κυπριακή Δημοκρατία

  • Γνώση ηλεκτρικών υπολογιστών

  • Γνώσεις στην προώθηση και πώληση συμπληρωμάτων διατροφής και καλλυντικών

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, γνώση Ρώσσικης γλώσσας επιπρόσθετο προσόν

  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας, ευχάριστη και θετική προσωπικότητα, ακαίρεως χαρακτήρας.

Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών, εκτέλεση συνταγών και παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών.

  • Εκτέλεση συνταγών μέσω ΓΕΣΥ

  • Προώθηση και πώληση συμπληρωμάτων διατροφής και καλυντικών

  • Διαχείρηση παραγγελιών, τακτοποίηση προιόντων και αρχειοθέτηση τιμολογιών και συνταγών

  • Συμμετοχή στην γενικότερη ομαλή ροή του φαρμακείου

Προσφέρουμε ένα νεανικό ευχάριστο περιββάλον με πολύ ελκυστικό πακέτο απολαβών και ευέλικτο ωράριο.

Προηγούμενη πείρα δεν είναι απαραίτητη αλλά θα θεωρηθεί σαν επιπρόσθετο προσόν.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους στο agathokleouspharmacy@cytanet.com.cy