Ψάξε τώρα

Υπάλληλος Πισίνας (Pool Attendant)

#BB72607
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
bbf:

H bbf: είναι μία από τις κορυφαίες και ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρείες στην αγορά ακινήτων στην Κύπρο και στην Ελλάδα, προσφέροντας στους πελάτες της υπηρεσίες όπως πωλήσεις ακινήτων, ενοικιάσεις, διαχείριση, κατασκευή και άλλες συναφείς υπηρεσίες. Λόγω επέκτασης του κύκλου εργασιών, η bbf: επεκτείνει το εσωτερικό προσωπικό της και αυτή τη στιγμή αναζητά Υπάλληλο Πισίνας (Pool Attendant) να ενταχθεί στην ομάδα.

Το άτομο που θα προσληφθεί θα είναι υπεύθυνο για τη διασφάλιση της σωστής λειτουργίας των πισίνων (κολυμβητικων υδατοδεξαμενών) που έχει υπό την επίβλεψη της η εταιρεία, παρέχοντας επαγγελματική εξυπηρέτηση και ποιοτικό αποτέλεσμα.

Καθήκοντα:

  • Επιθεώρηση πισίνων.
  • Συχνή συντήρηση των πισίνων – καθαρισμός με προβλεπόμενες διαδικασίες διασφάλισης ποιότητας και σωστής λειτουργικότητας.
  • Συμπλήρωση της λίστας τεχνικού ελέγχου μηχανοστασίου.
  • Έλεγχος χημικών ουσιών πισίνας και διατήρηση στα σωστά επίπεδα.
  • Ευελιξία, ομαδικότητα και προθυμία.

Προσόντα:

  • Γνώση χρήσης χημικών ουσιών πισίνας.
  • Γνώση λειτουργίας εξοπλισμού πισίνας.
  • Άδεια Οδηγήσεως.
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Ωφελήματα:

  • Η εταιρεία μας προσφέρει ένα ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων βάσει εμπειρίας.
  • Προοπτικές ανέλιξης για μακροχρόνια συνεργασία.
  • Παροχή 13ου μισθού.
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας.
  • Ολόχρονη εργασία με πενθήμερο ωράριο, Δευτέρα έως Παρασκευή.

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι καλούνται να υποβάλουν αίτηση ΕΔΩ.